Zlew pod oknem – jaka bateria

Zlew w kuchni
Zlew pod oknem to interesujące aranżacyjnie rozwiązanie.

Zlew pod oknem w kuchni to coraz częściej stosowane rozwiązanie. Zmywanie stanie się o wiele przyjemniejsze, gdy będziemy mogli podziwiać piękne widoki zza oknem. Aby jednak wszystko ze sobą współgrało należy wybrać odpowiednią baterię.

Zlewozmywak częściowo został wyparty przez zmywarki jednak w dalszym ciągu jest elementem, którego nie może zabraknąć w kuchni. Stosujemy go dosyć często np. przy myciu warzyw, mięsa czy większych garnków. Tak więc, aby umilić te czynności można postawić zlew przy oknie i przy okazji podziwiać to co się dzieje na dworze.

Zobacz: Czyszczenie zlewu stalowego, granitowego i z kompozytu. Domowe sposoby

Zlew pod oknem

Jeszcze jakiś czas temu taka sytuacja w polskich domach była niemożliwa. Okno, które otwiera się do wewnątrz zawadzałoby o kran. Teraz wystarczy jak umieścimy go tak, aby bateria kuchenna była oddalona od ramy okna o minimum 20 cm, co prawda wielkość komór zlewozmywaka muszą być mniejsze…ale czego się nie robi dla pięknych widoków.

Bateria do zlewu pod oknem

Jeżeli nie mamy możliwości zmiany zlewu możemy zakupić odpowiednią baterię podokienną. Obecnie zlewozmywak pod oknem nie wymaga większej przebudowy, wystarczy nowoczesna  bateria, która nie przeszkadza w swobodnym otwieraniu okna.

Bateria podokienna

Bateria z wyciąganą wylewką idealnie sprawdzi się w zlewie pod oknem.

COMITOR
Zlew przy oknie

Bateria podokienna składana nie będzie przeszkadzała przy otwieraniu okna w kuchni.

COMITOR
Bateria zlewozmywakowa

Bateria składana, która chowa się w zlewie.

COMITOR
Nowoczesna bateria

Bateria chowana w zlewie, która można użytkować w momencie kiedy jest schowana.

COMITOR
Bateria kuchenna

Bateria składana, która jest funkcjonalna, praktyczna i nowocześnie wygląda.

COMITOR

Producenci oferują nam wiele rozwiązań, na przykład:

  • Wylewkę opuszczaną – po wciśnięciu wylewki ona automatycznie chowa się w blacie. Taką wylewkę można nawet używać w momencie kiedy jest schowana w blacie.
  • Wylewkę składaną na bok i chowaną do komory zlewozmywaka. Wyróżnia ją ciche składanie i zatrzaskowa blokada w obydwu ustawieniach baterii – opuszczonym i pionowym.
  • Wylewkę wyciąganą, która pełni jednocześnie funkcję podokienną.

Zobacz: Gwarancja towaru. Jak reklamować sprzęt AGD

Dodatkowo produkty nowocześnie wyglądają i są praktyczne, jest z czego wybierać i z pewnością decydując się na takie rozwiązanie czas spędzony przy zlewozmywaku będzie przyjemniejszy kiedy będziemy mogli podziwiać widoki zza oknem.

 

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

,

Autor: Katarzyna Dębek

Źródło: COMITOR

Polecamy Ci również

Zobacz także