Zlewozmywak granitowy do kuchni

0
Elegancka kuchnia
Taki zlewozmywak doda stylu i nowoczesności kuchni.

Ekologia jest od pewnego czasu dominującym trendem, obejmującym coraz większy zakres życia. Ekologiczne działania to również nastawienie na przetwarzanie i odzyskiwanie zasobów. Jak ten modny i świadomy styl życia wprowadzić do urządzania wnętrz, nie rezygnując z wygody i funkcjonalności?

Ekologiczna kuchnia...

Kuchnia jest miejscem, gdzie przez cały czas odbywa się przetwarzanie, przyswajanie i uszlachetnianie dóbr natury. Coraz bardziej dbamy o smak potraw, ale także o to, by były zdrowe i ekologiczne. Idzie to w parze ze staraniami o estetykę wystroju pomieszczenia. Jednak w kuchni nie można rezygnować z funkcjonalności i wygody pracy. W pogodzeniu tych dążeń pomogą nam nowoczesne materiały. Odpowiednio przetworzone naturalne materiały zapewniają trwałość idącą w parze z walorami użytkowymi i estetycznymi. Do takich nowoczesnych i modnych rozwiązań należą granitowe zlewy.

... z ekologicznym zlewozmywakiem

Zlewozmywaki firmy Ferro są wytwarzane z barwionego kamienia kwarcowego zmieszanego z żywicą i specjalnym utwardzaczem. Dzięki temu wyróżniają się odpornością na wysoką temperaturę, ścieranie, pęknięcia i zabrudzenia – czyli cechami, które zapewniają ich długotrwałą eksploatację. Zlewozmywaki granitowe Ferro występują w trzech kolorach: piaskowym, białym oraz grafitowym, a technologia produkcji sprawia, że można im nadać praktycznie dowolny kształt. W ofercie są zlewy prostokątne i kwadratowe, w wersji jednokomorowej lub półtorakomorowej albo okrągłe. Do każdego zlewu dołączony jest praktyczny szablon pozwalający na wycięcie otworów w blacie i syfon ze sterowaniem automatycznego korka. Wszystko to pozwala dobrać zlew optymalnie do blatu, a także wystroju naszej kuchni.

Zobacz też: Ekologiczne baterie z certyfikatem Ecolabel

Granitowe zlewozmywaki Ferro zachowują szlachetne cechy naturalnego kamienia i to w udoskonalonej wersji. Gładka powierzchnia sprawia, że są przyjemne w dotyku i łatwe do utrzymania w czystości, a surowe piękno kamienia sprawia, że równie dobrze pasują do nowoczesnych, minimalistycznych kuchni, jak i bardziej klasycznych aranżacji. Udzielana na nie 10. letnia gwarancja jest podkreśleniem ich jakości i trwałości.

Produkty Ferro - dowiedz się więcej

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Ferro

Polecamy Ci również

Zobacz także