Zlewozmywaki granitowe

Refleks i Odeon to najnowsza seria zlewozmywaków oferowanych przez firmę Deante. Zlewozmywaki zaprojektowano z myślą o nowoczesnych wnętrzach.

Zlewozmywaki granitowe
Reflex
To seria pięciu zlewozmywaków o nowoczesnym wzornictwie. Projekt serii autorstwa Marcina Jędrzaka był tworzony z myślą o nowoczesnych wnętrzach. Szczególnie interesujące są modele trapezowe, które można zamontować w szafce 80 cm lub w narożniku zabudowy. Możliwości aranżacyjne zlewozmywaka Reflex są imponujące.
Seria poza ciekawym designem oferuje również wykończenie w 9 różnych kolorach, dzięki czemu z łatwością można dobrać ten najbardziej komponujący się z wystrojem całej kuchni.

zlewozmywaki granitowezlewozmywaki z granitu

Oczywiście poza walorami estetycznymi Reflex gwarantuje również komfort użytkowania. Materiał, z którego wykonane są zlewozmywaki jest odporny na uderzenia, zarysowania, szok termiczny, wysoką temperaturę oraz zabrudzenia, mogące ewentualnie powstać przy codziennych pracach kuchennych. Dodatkowo dla wygody użytkowania wszystkie modele serii wyposażone są w automatyczne korki.

Odeon
zlewozmywak jednokomorowyProjekt zlewozmywaka Odeon w granicie powstał w odpowiedzi na duże zainteresowanie tym wzorem w stali szlachetnej.

Teraz, ten cieszący się popularnością, zlewozmywak będzie dostępny w 9 kolorach granitu. Zarówno bogata kolorystyka produktu jaki i zaokrąglona, łagodna linia wzornicza serii sprawia, że produkt charakteryzuje się niezwykłą uniwersalnością, dzięki której z łatwością będzie można zaaranżować przestrzeń kuchenną.

Materiał jakim jest granit niesie ze sobą jeszcze wiele innych cennych cech, takich jak: podwyższona odporność na wysokie temperatury, szok termiczny, zarysowania, uderzenia i zabrudzenia. Seria objęta jest 10 letnią gwarancją. W granitowej serii Odeon dostępne są dwa modele:

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Deante

Polecamy Ci również

Zobacz także