Zlewozmywaki granitowe Piva

0
Zlewozmywaki granitowe Piva

Nowa kolekcja marki Deante to doskonałe rozwiązanie zarówno dla miłośników zaokrąglonych meandrów, jak i ostro zakończonych brzegów. Piva, będąca najnowszą serią zlewozmywaków granitowych, ma wiele wspólnego z czarnogórską rzeką o identycznej nazwie - tak samo pobudza zmysł estetyczny i zaspokaja podstawowe potrzeby.

zlewozmywak granitowy

Nawiązująca do natury kolekcja daje możliwość wykonywania codziennych, kuchennych czynności w luksusowej oprawie. Seria Piva to propozycja dla osób lubiących kanciaste kształty, jak i dla tych, którzy wolą krągłe krzywizny. W skład kolekcji wchodzą bowiem cztery granitowe zlewozmywaki: dwa minimalistyczne modele o czystych, prostych liniach oraz dwa produkty w kształcie elipsy. Zarówno kwadratowe, jak i zaokrąglone zlewozmywaki są dostępne w wersjach: jedna komora z ociekaczem i dwie komory bez ociekacza.

zlewozmywak dwukomorowyzlewozmywak - komora z ociekaczem

Produkty z kolekcji Piva są odporne na zarysowania, wysokie temperatury (nawet do 250oC w przypadku krótkiego kontaktu) i działanie środków chemicznych. Doskonała jakość wykorzystanych w produkcji materiałów gwarantuje długowieczność zlewozmywaków, objętych 10-letnią gwarancją.

granitowy zlewozmywak eliptycznygranitowy zlewozmywak dwukomorowy

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Deante

Polecamy Ci również

Zobacz także