Zmaluj coś na Święta

Kredkami, pisakami czy farbami? A może wyklejanka lub kolaż? Technika jest nieważna, liczy się pomysł. „Zmaluj coś na Święta”, to konkurs plastyczny na najpiękniejszą kartkę świąteczną wykonaną dowolną metodą. Na zwycięzcę czeka piękna i wyjątkowo funkcjonalna sofa, ufundowana przez firmę Meble Wajnert oraz publikacja zwycięskiej kartki w prasie – jako oficjalne życzenia świąteczne Alei Wnętrz. Nagrody za drugie i trzecie miejsce to na razie niespodzianki.

kanapa wypoczynkowaZasada konkursu jest bardzo prosta. Udział w zabawie może wziąć każda osoba, bez względu na wiek czy miejsce zamieszkania. Gotową pracę należy złożyć osobiście w dniu 6 grudnia w godzinach 13.00 – 15.00 w centrum meblowym Aleja Wnętrz, znajdującym się przy al. J. Słowackiego 2b w Ostrowie Wielkopolskim. Jury obejrzy wszystkie prace i wyłoni zwycięzców. Ogłoszenie wyników nastąpi tego samego dnia, o godzinie 17.30.

Mikołajkowa sobota to nie tylko rozstrzygnięcie konkursu, ale przede wszystkim uroczyste otwarcie Alei Wnętrz. Na tą specjalną okazję Ostrów Wielkopolski odwiedzi znakomity kucharz Robert Sowa, który przygotuje niepowtarzalne potrawy dla wszystkich odwiedzających centrum. Jak na świąteczny weekend przystało nie zabraknie prezentów i licznych konkursów – zarówno dla małych, jak i dużych. Mikołajkowe zabawy rozpoczną się od godziny 13.00.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Meble Wajnert

Polecamy Ci również

Zobacz także