Zmywanie na wysokości

Nowe zmywarki Bosch ActiveWarter Smart to krok w zupełnie nowy wymiar – zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

Zmywarka (fot. Bosh)Zmywarki modułowe konsekwentnie łączą w sobie zalety najwyższej klasy technologii z najnowocześniejszymi funkcjami zapewniającymi pełen komfort użytkowania. Dzięki swoim wyjątkowym możliwościom zabudowy pozwalają
na realizację wszystkich wymarzonych, indywidualnych projektów kuchni. Dla własnej wygody można je zabudować niemal w każdym miejscu.

Eleganckie i dostosowanych do potrzeb
Idealne miejsce na ustawienie zmywarki zależy
od zabudowy kuchni i naszych indywidualnych przyzwyczajeń. Nowe zmywarki modułowe ActiveWater Smart, w dwóch wysokościach 60 lub 45 cm, umożliwiają nieznane dotąd aranżacje wnętrza. Wzornictwo doskonale współgrające ze wszystkimi innymi urządzeniami do zabudowy marki Bosch i pozwala na liczne możliwości zestawień. Zmywarkę można umieścić – oszczędzając miejsce – standardowo pod blatem roboczym na indywidualnie dobranej, komfortowej wysokości, albo wygodnie w słupku na wysokości ramion, bądź zabudować
ją harmonijnie w wyspie bez cokołu. Zmywarki w obu wysokościach doskonale zmieszczą się także w niewielkich kuchniach, mogą służyć singlom i stanowić wyposażenie biur. Osoby bardziej wymagające mogą zabudować dwie zmywarki modułowe równolegle lub jedna nad drugą: w jednej umieszczać delikatne szkło, w drugiej talerze i garnki. Nowoczesne wzornictwo, wykończenia ze stali szlachetnej i czerwone podświetlenia panela sterującego pasują do każdego stylu kuchni. Dzięki modułowym wymiarom jej zintegrowanie z pozostałym elementami wyposażenia i innymi urządzeniami kompaktowymi Bosch jest niezwykle proste.Zmywarka (fot. Bosh)

Skuteczność w harmonii ze środowiskiem
Nowe modułowe zmywarki ActiveWater Smart mieszczą w sobie osiem lub sześć kompletów naczyń. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii ActiveWater są bardziej oszczędne i wydajne, oferują wiele programów, liczne funkcje specjalne, takie jak VarioSpeed i HygienePlus. Pozwalają osiągać rewelacyjne efekty zmywania, a zużywają niezwykle mało wody i energii. Eleganckie zmywarki modułowe zostały wyposażone w niezwykle oszczędną i wydajną technologię wykorzystania wody ActiveWater. Zastosowany przez markę Bosch system zwiększa siłę działania kropli wody o 400 razy! Na przykład zmywarka ActiveWater Smart o wysokości 45 cm zużywa jedynie siedem litrów wody w programie referencyjnym i tylko 0,63 kWh energii elektrycznej na jeden cykl zmywania. Jak wiele innych urządzeń tej marki należą do grupy wyjątkowo energooszczędnych sprzętów sygnowanych znakiem „Green technology Inside”. Od wielu lat Bosch konsekwentnie wprowadza innowacje, dbając o środowisko, nasz budżet domowy, komfort i piękno wnętrz, w których mieszkamy.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Zdjęcia: Bosh

Polecamy Ci również

Zobacz także