Zostań Malarzem Roku

Od 1 sierpnia trwa wielki konkurs „Malarz Roku 2010” organizowany przez Akademię Technik Malarskich. Jego celem jest wybranie najlepszych firm wykonawczych w Polsce. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Zostań Malarzem Roku - zdjęcie 1 W konkursie można wygrać Volkswagena Caddy oraz profesjonalne maszyny do natrysku farb przygotowane przez sponsorów akcji – marki Sigma Coatings oraz Dekoral Professional. 

„Malarz Roku 2010” to pierwszy w Polsce konkurs skierowany do firm wykonawczych, którego celem jest promocja fachowości i najwyższych standardów w realizacji inwestycji. Do udziału w zawodach organizatorzy zapraszają wszystkie firmy wykonawcze, należące do klubu Akademii Technik Malarskich. Aby wystartować w konkursie, wystarczy zaprezentować inwestycję zrealizowane po 1 stycznia 2005 roku przy użyciu produktów marek Dekoral Professional lub Sigma Coatings (PPG Deco Polska). Każde zgłoszenie powinno zawierać następujące dane:

  • adres inwestycji
  • krótki opis
  • zdjęcie obiektu
  • zakres zrealizowanych prac
  • zgodę inwestora na udział w konkursie lub kontakt do niego
  • zgodę głównego wykonawcy (tylko w przypadku podwykonawców)

Inwestycje można zgłaszać od 1 sierpnia do 30 listopada 2010 roku pocztą, e-mailem lub bezpośrednio w Centrach Dekoracyjnych bądź u przedstawicieli handlowych PPG Deco Polska. Następnie jury – składające się z trenerów ATM, niezależnych ekspertów oraz przedstawicieli sponsorów – wybierze grupę 20 najlepszych realizacji. Po ich dalszej weryfikacji w styczniu przyszłego roku zostanie ogłoszone TOP 10 inwestycji, spośród których sędziowie wybiorą „Malarza Roku 2010”. Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w marcu 2011 rok podczas uroczystej gali, kiedy najlepszym firmom zostaną wręczone  nagrody:

  • nagroda główna dla „Malarza Roku 2010”: Volkswagen Caddy
  • nagroda publiczności: Profesjonalna maszyna natryskowa

Oprócz nagród zwycięzcy mogą liczyć także na promocję. Ich firmy oraz realizacje zostaną zaprezentowane w prasie branżowej oraz ogólnopolskiej, a także w specjalnym albumie, jaki zostanie wydany z okazji konkursu. Dodatkowo informacje te znajdą się także na plakatach umieszczonych w sieci Centrów Dekoracyjnych.

Akademia Technik Malarskich, która organizuje konkurs „Malarz Roku 2010” to pierwsze w Polsce centrum szkoleniowo-doradcze dla firm wykonawczych. Ośrodek oferuje profesjonalistom kompleksowe wsparcie merytoryczne oraz program szkoleń certyfikujących, po których uzyskuje się tytuł „Malarza Certyfikowanego”. Dla klientów jest on gwarancją najwyższej jakości usług, a tym samym jest też idealną formą promocji i rekomendacji dla wykonawców. W sierpniu 2010 wraz z konkursem rusza także nowatorski program „Klub ATM”, którego celem jest budowa oraz skuteczna promocja społeczności profesjonalnych malarzy. Członkowie klubu będą mogli liczyć m.in.: na udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje, wsparcie promocyjne, a także na specjalne promocje i oferty w sieci sklepów Centra Dekoracyjne.

Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Akademia Technik Malarskich

Polecamy Ci również

Zobacz także