Nie przegap najnowszych i najciekawszych treści
Przydatne porady
Wyjątkowe konkursy
Nowości rynkowe
Buduj swoją wiedzę i inspiruj się!
Zapisuję się na Newsletter, zawierający informacje handlowe i marketingowe Polska Press sp. z o.o. W tym celu podaję poniżej mój adres e-mail.
Możesz w każdej chwili wypisać się z Newslettera – link znajdziesz w każdej wiadomości, jaką do Ciebie wyślemy. Po wyrejestrowaniu się z Newslettera nie będziesz już otrzymywał naszych wiadomości, nie wpływa to na legalność wysyłki Newslettera przed wypisaniem się z listy mailingowej.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Polska Press sp. z o.o. w Warszawie. Szczegóły dotyczące przetwarzania przez nas danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wybierz tematykę, jaka Cię interesuje:
e-mieszkanie.pl, urządzone.pl, e-lazienki.pl, e-aranżacje.pl
e-dach.pl, e-instalacje.pl, e-izolacje.pl, e-okna.pl, e-sciany.pl, forum-budowlane.pl
e-ogrodek.pl, forumogrodowe.pl
W najbliższy wtorek otrzymasz pierwszy newsletter z najnowszymi poradami i inspiracjami.
Meble wielofunkcyjne to świetne rozwiązanie do małych mieszkań. Pozwalają w pełni…
Jesteś w:
Pasztet jest doskonałym daniem na każdą okazję, może być przystawką, daniem głównym czy wędliną.
Odparzyć białą kiełbasę (w osobnym garnku), jajka ugotować na twardo, z włoszczyzny ugotować bulion.
Morele namocz w gorącej wodzie. Podłużną formę wyłóż folią spożywczą, tak aby wystawała ponad brzegi.
Święta dla łasucha to okazja do kilkudniowego ucztowania. Podczas Wielkanocy nie powinien narzekać – paschy...
Odetnij czubki jaj aby mogły stanąć bez wywracania. Następnie odetnij czubki jajek na 1/3 wysokości.
Ściana z płytek a tylko backsplash Pytanie na dachu: czy powinienem naprawić, czy wymienić? Malowanie ścian- pomocy Panele w kuchni
pompa głębinowa- jaką wybrać Mocno rdzewiejąca obrobka blacharska balkonu Uszkodzenie betonu przy montażu bram garażowych Jaka bateria kuchenna?
Jarzyny dusimy, mieszamy z przecierem i przyprawiamy. Wbijamy jajka i na wierzchu układamy plasterki salami.
Wielkanocne śniadanie to kulminacyjna chwila nadchodzących świąt. Spędzamy co najmniej kilka godzin na...
Na świątecznie danie... i nie tylko
6 jaj ugotuj na twardo i wystudź. Jaja w skorupkach przetnij na pół, tak aby nie uszkodzić łupinek.
Piersi kurczaka, ziele angielskie i liście laurowe gotuj 50 minut w ¾ litra osolonej wody.
Twaróg z fetą i żółtkami zmiksuj w blenderze. Dodaj Suszone pomidory z czosnkiem i bazylią.
Do miski z mąką wsyp drożdże, sól i cukier. Jajko roztrzep z mlekiem, dodaj do miski z mąką razem z masłem.
Mąkę z solą i cukrem przesiej na stolnicę. Dodaj starte na tarce masło, rozetrzyj palcami z mąką.
Zakwas do chleba można zdobyć na dwa sposoby: otrzymać od znajomego lub wyhodować samemu.
poprzednia
następna
Zobacz także
Co wiemy o e-papierosach? Badania prowadzą także naukowcy z poznańskiego eSmoking Institute
W salonie chętnie buduje się klimat sprzyjający regeneracji sił po całym dniu wypełnionym obowiązkami. To właśnie w tej części domu lub mieszkania wyp
Budownictwo halowe to obecnie konstrukcje wykonane ze ścian osłonowych i przekryć dachowych. Nie chodzi tutaj jedynie o hale przemysłowe – również bud
blisko 286 tysięcy osób codziennie rozmawia o wnętrzach