Zapytanie ofertowe

Audio Architektura

Wykonawcy

ul. Malborska 41, 03-286 Warszawa, mazowieckie

Audio Architektura
Oceń firmę
3,38 / 8 głosów
Dodany 16.06.2009, 10:23
Oferta Opis Galeria

Zintegrowane systemy sterowania - inteligentny dom
Inteligentny dom to system, który niesie ze sobą nieograniczone możliwości:

  • sterowanie oświetleniem i scenami świetlnymi,
  • sterowanie ogrzewaniem i systemem klimatyzacji,
  • sterowanie żaluzjami, markizami i zasłonami,
  • sterowanie prawie każdym urządzeniem elektrycznym w Państwa domu.

Okablowanie inteligentnego budynku różni się od instalacji tradycyjnej, dlatego w procesie okablowania należy wyjątkowo uważnie przeanalizować jego infrastrukturę. Daje to możliwość bezinwazyjnej rozbudowy systemu w przyszłości. Zapewniamy kompleksowe wykonanie powierzonego nam projektu. Projekt, dostawa okablowania i urządzeń wykonawczych, wykonanie instalacji elektrycznej oraz audio-wideo, konfiguracja i ostateczne uruchomienie systemu ? wszystko w jednych rękach. Inteligentny dom to przede wszystkim wygoda i komfort.

Systemy wielostrefowej dystrybucji dźwięku - multiroom
Dzięki temu rozwiązaniu w każdym pomieszczeniu naszego domu możemy słuchać muzyki. Łazienka, sypialnia, kuchnia, gabinet czy taras - we wszystkich tych miejscach możemy za pośrednictwem dotykowego sterownika ściennego lub pilota sterować urządzeniami, które znajdują się w głównym systemie audio-wideo. Za pomocą jednego przycisku możemy słuchać radia lub utworów znajdujących się na serwerze muzycznym czy odtwarzaczu i-pod. Dźwięk wydobywa się z dyskretnie umieszczonych np. na suficie głośników. Nie mając w pomieszczeniu radia czy i-poda możemy korzystać z niego tak, jakby był obok nas. Gdy mamy np. tylko jeden tuner radiowy możemy go używać nawet w szesnastu strefach wnętrz, a także na zewnątrz. Dotykowe sterowniki naścienne wzbogacają design każdego pomieszczenia i nadają mu nowoczesnego, luksusowego charakteru. Ich obsługa jest prosta i nie przysporzy kłopotu.

Systemy kina domowego - prywatne sale kinowe
Począwszy od przygotowania pomieszczenia, poprzez okablowanie, dobór urządzeń i wykonanie zabudowy komponentów kina domowego, kończąc na instalacji urządzeń i uruchomieniu systemu - przez wszystkie te etapy dbamy o to, żeby system dobrze służył jej właścicielom. Sterowanie wszystkich urządzeń niezbędnych w prywatnej sali kinowej konfigurujemy w jednym panelu sterującym. Każdy panel jest programowany indywidualnie, zgodnie z upodobaniami użytkownika, dzięki czemu jest łatwy w obsłudze.

Firma Audio Architektura powstała w 2004 roku. Dbamy o to, żeby współpraca z nami należała do wyjątkowo miłych i mało absorbujących Państwa czas.

Wykonujemy:

  • zintegrowane systemy sterowania - inteligentny dom,
  • systemy wielostrefowej dystrybucji dźwięku - multiroom,
  • systemy kina domowego - prywatne sale kinowe.

Audio Architektura Kino domowe Kino domowe Kino domowe Kino domowe Kino w domu Kino domowe w łazience Kino domowe Kino domowe Kino domowe Kino domowe Kino domowe
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Adres

Wolska 117 /54

01-235 Warszawa

mazowieckie

Adres

Okrzei 1

05-074 Halinów

mazowieckie

Adres

Katedralna 7

08-110 Siedlce

mazowieckie

Zobacz zdjęcia według koloru

Zobacz także