Zapytanie ofertowe

Mebelplast SA

Producenci / Importerzy

ul. Lubelska 34, 10-409 Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Mebelplast SA
Oceń firmę
4,00 / 10 głosów
Dodany 22.04.2009, 20:13
Oferta Opis

zdjęcie 1400 modeli mebli i ponad 1500 rodzajów tkanin obiciowych i skór, w szerokiej gamie kolorów i wzorów, daje klientom niespotykane możliwości komponowania zestawów według własnego uznania i gustu. Posiadamy najbogatszą ofertę mebli tapicerowanych w Polsce. Składają się na nią cztery kolekcje produktów:

  • Lounge (lekkość, swoboda, fantazja),
  • Residence (elegancja, prostota, wygoda),
  • Country (tradycja, komfort, styl),
  • Eva Minge for Livingroom (niepowtarzalność, moda i styl życia).

Zapraszamy do naszych firmowych salonów Livingroom by Mebelplast.

Big Ben
- jest modelem modułowym, z którego pojedynczych brył można ułożyć wiele unikatowych i odpowiadających indywidualnym potrzebom Klienta kombinacji. Dodatkowo oferujemy element "TE" z drewnianą nadstawką, która może służyć jako element narożny bądź stolik. Model Big Ben dostępny jest w szerokiej gamie tkanin obiciowych. Oferowane w standardzie stopki drewniane dostępne są w 18 kolorach.

zdjęcie 2

Scala - sofa o niespotykanym kształcie. Idealnie pasujący okrągły puf może służyć za stolik lub podnóżek. Sugerowane tkaniny to miękkie szenile i mięsiste welury.

Queen - model oferowany jako bryły wolno stojące - proste i zaokrąglone, w dwóch wymiarach głębokości. Do tego modelu oferujemy dodatkowo fotel "babuni" oraz pufy w różnych wymiarach. Standardowa stopka wykonana jest z drewna bukowego, oferowana w 18 różnych kolorach. Luźne poduszki oparciowe można komponować w różnych tkaninach.

Cosmos - sofa o minimalistycznych i funkcjonalnych kształtach. Oferowana jest przede wszystkim w skórze California. Składa się z wolno stojących brył - fotela, dwu- i trzyosobowej sofy oraz całej gamy układów narożnych wraz z idealnie pasującym pufem. Możliwy jest wybór podłokietnika - oferowana jest wersja węższa oraz szersza.

Chesterfield - pełen klasy, wytworny model nawiązujący stylem do jedynej w swoim rodzaju brytyjskiej klasy i elegancji. Jako uzupełnienie oferujemy fotelik oraz szezlągi. Charakterystyczną cechą są pikowania na całym oparciu i podłokietnikach mebla. Model oferowany przede wszystkim w miękkich welurach i skórze California. Stopki drewniane dostępne aż w 18 kolorach.

zdjęcie 1Mebelplast SA - czołowy polski producent i eksporter wysokiej jakości mebli tapicerowanych. Ponad 400 modeli mebli i przeszło 1500 rodzajów tkanin obiciowych i skór w szerokiej gamie kolorów i wzorów daje klientom niespotykane możliwości komponowania mebli według własnego uznania i gustu. Zapraszamy do naszych firmowych salonów Livingroom by Mebelplast.

Mebelplast SA został założony przez obecnego prezesa firmy Marka Kołakowskiego w 1988 roku w Olsztynie. Przez przeszło 20 lat istnienia Mebelplast SA stał się czołowym producentem i eksporterem wysokiej jakości mebli tapicerowanych. Naszą misją jest kreowanie trendów na rynkach całego świata. Realizujemy ją poprzez działania, w których nasze doświadczenie, ambicja, profesjonalizm i zawodowa pasja łączą się w idealnej harmonii - tworząc meble, które inspirują naszych klientów i budują indywidualną atmosferę każdego domu.

Kolekcja tkanin to przeszło 1500 materiałów obiciowych oraz skór. Zaopatrujemy się w tkaniny wyłącznie u najlepszych producentów (Włochy, Belgia, Hiszpania, Istambuł). Podążanie za najnowszymi trendami, dbałość o jakość, a przede wszystkim zadowolenie klientów inspiruje nas do tworzenia produktów o ciekawym wzornictwie i wysokiej funkcjonalności. Bogata kolorystyka, różnorodność wzorów oraz bardzo dobra jakość produktów powiększa grono naszych klientów na całym świecie.

Do roku 2005 Mebelplast eksportował około 90% wyrobów, głównie do krajów Unii Europejskiej, Szwajcarii, USA, Kanady. Obecnie 75% produkcji stanowi eksport, natomiast 25% to sprzedaż w sieci własnych salonów pod marką Livingroom by Mebelplast. Firma posiada 35 salonów na świecie, z czego 22 zlokalizowane w najatrakcyjniejszych punktach dużych polskich miast. Na najbliższe lata planowana jest dalsza ekspansja. Nasze doświadczenie w pracy z partnerami z całego świata owocuje szybkim dostosowywaniem się do wymogów klienta, bez względu na to, z jakiego kraju pochodzi.

zdjęcie 2Mebelplast dzięki nowoczesnym maszynom, zaawansowanemu systemowi do zarządzania produkcją i wykwalifikowanej załodze jest w stanie zapewnić klientom krótkie i wygodne terminy realizacji - nawet przy najtrudniejszych zamówieniach. Jednocześnie na każdym kroku dbamy o jakość i ekologię. Wybierając meble Mebelplast, można być pewnym tego, że materiały i surowce użyte do ich produkcji są przyjazne dla użytkowników i środowiska naturalnego.

zdjęcie 3W latach 1999-2001 spółka przeszła certyfikacje ISO 9001: 2000, ISO 14000 oraz ISO 18000, systemy zarządzania jakością, środowiskiem oraz bezpieczeństwem i higieną pracy. Aktywnie uczestniczymy w targach branżowych zarówno na terenie kraju, jak i poza granicami: Targi 2007 (Poznań, Bruksela, Coburg), Targi 2008 (Wielka Brytania, Holandia, Poznań).

Zobacz więcej informacji o firmie Mebelplast i marce Livingroom

Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Signu Design

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Grudziądzka 12/23

11-040 Dobre Miasto

warmińsko-mazurskie

Drewniane meble z litego drewna dębowego, bukowego i z orzecha…

dekor-ceramika

Producenci / Importerzy

Adres

Szkolna 15

13-306 Marzęcice

warmińsko-mazurskie

Meblekute.pl

Producenci / Importerzy

Adres

Kopernika 30

11-320 Jeziorany

warmińsko-mazurskie

Zobacz zdjęcia według koloru

Zobacz także