Osram Sp. z o.o.

Inne

Wiertnicza 117, 02-952 Warszawa, mazowieckie

Osram Sp. z o.o.
Oceń firmę
3,85 / 13 głosów
Dodany 23.02.2012, 08:37
Oferta Opis

OSRAM Sp. z o.o. oferuje pełen asortyment produktów oświetleniowych – od komponentów (włączając w to także źródła światła i diody elektroluminescencyjne LED), poprzez elektroniczne urządzenia zapłonowe, kompletne oprawy i systemy sterowania, aż po gotowe rozwiązania i usługi oświetleniowe. W ofercie można zaleźć produkty zarówno konsumenckie jak i najwyższej jakości źródła światła i systemy oświetleniowe dla profesjonalistów. OSRAM produkuje również samochodowe źródła światła oraz m.in. urządzenia dla medycyny, filmu, teatru, kina, fotografii.

Oferta OSRAM zawiera oświetlenie LED w różnej postaci – począwszy od modułów, zespołów świetlnych czy elektronicznych układów zasilających, aż po lampy liniowe, reflektorowe i żarówki w klasycznych kształtach. Coraz szersza jest także oferta opraw LED oraz produktów do stosowania w samochodach, np. oparte na technologii LED światła do jazdy dziennej czy światła przeciwmgłowe.

Firma OSRAM jest jednym z dwóch czołowych producentów oświetlenia na świecie – liderem sprzedaży w kategorii lamp. Firma, założona w 1906 roku w Berlinie, od blisko 120 lat koncentruje się na polepszaniu jakości życia. Wywiera znaczący wpływ na trendy kreujące zmiany technologiczne na rynku oświetleniowym, rozwijając swoją ofertę w kierunku "inteligentnego światła". Oferowane innowacyjne źródła światła i systemy oświetleniowe firmy OSRAM to synonimy najwyższej jakości, bezpieczeństwa i komfortu. Asortyment jest dostępny na rynkach ponad 150 krajów na całym świecie.

Profil firmy

OSRAM jako firma działająca na globalnych rynkach, angażuje się w realizowanie założeń polityki odpowiedzialnego i ekologicznego biznesu, a także w sponsorowanie sztuki, kultury i sportu na całym świecie. Działalność firmy koncentruje się obecnie na technologii LED, stwarzającej nowe możliwości w dziedzinie energooszczędnego oświetlenia.

OSRAM w Polsce

W Polsce firma obecna jest od 1991 roku. Realizacje OSRAM znaleźć można m.in. na Stadionie Narodowym w Warszawie, w Filharmonii Szczecińskie, w Muzeum Etnograficznym czy w Zachęcie w Warszawie.

Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Adres Opis

Lotników 12

05-340 Karpiska

mazowieckie

Budowlane Usługi - Parkiety, Posadzki

Adres Opis

gen. Orlicz-Dreszera 11 lok. 78

08-110 Siedlce

mazowieckie

Drewno, Drzewne Artykuły

Adres Opis

ks. kard. Wyszyńskiego 7

08-400 Garwolin

mazowieckie

Panele, Podłogi

Zobacz zdjęcia według koloru

Zobacz także