Zapytanie ofertowe

Sokółka Okna i Drzwi S.A.

Producenci / Importerzy

ul. Lotników Lewoniewskich 1, 16-100 Sokółka, podlaskie

Sokółka Okna i Drzwi S.A.
Oceń firmę
3,44 / 9 głosów
Dodany 04.06.2009, 18:50
Oferta Opis Galeria Instrukcje

Oferta firmy Sokółka - producenta stolarki okiennej i drzwiowej:

Okno drewniane STYLE
Okno STYLE68 ALU
Okno STYLE68 ALU+


Okna drewniane STYLE68 to tradycyjny materiał połączony z nowoczesną myślą techniczną. Mają dobre parametry termiczne i akustyczne. Do ich produkcji starannie wybrano drewno, zastosowano mikrowentylację oraz energooszczędny pakiet szybowy. Okna są dostępne w wielu kolorach, kształtach i wymiarach.

Okna drewniano-aluminiowe STYLE68 ALU - dzięki aluminiowej nakładce drewno jest chronione przed czynnikami atmosferycznymi i zanieczyszczeniami. Aluminium występuje w szerokiej gamie kolorów co pozwala dopasować je do elewacji.

W oknach drewniano-aluminiowych STYLE68 ALU+ okno drewniane połączono z otwieraną ramą aluminiową wyposażoną w dodatkową szybę. Dodatkowa rama aluminiowa zwiększa parametry izolacyjne okna i pozwala zaoszczędzić na kosztach ogrzewania.

Okno drewniane THERMO80
Okno THERMO80 ALU
Okno THERMO80 ALU+

W oknach drewnianych THERMO80 rama grubości 80 mm oraz nowoczesny system uszczelniania poprawiają termikę okna. Można zastosować energooszczędny pakiet 3-szybowy.

Okna drewniano-aluminiowe THERMO80 ALU łączą w sobie naturalne piękno drewna z wytrzymałością aluminium. To połączenie gwarantuje trwałość okna nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych takich jak nadmorski klimat czy zanieczyszczone powietrze wielkich miast. Rama drewniana jest od strony elewacji zabezpieczona nakładką aluminiową, która chroni drewno, ale również zdobi elewację.

Okna drewniano-aluminiowe THERMO80 ALU+ - dodatkowa aluminiowa rama od strony elewacji z szybą o grubości 6 mm pozytywnie wpływa na parametry izolacyjne okna.

Okno drewniane ELITE92
Okno ELITE92 ALU
Okno ELITE92 ALU+


Okna drewniane ELITE92 są dostępne w wielu kolorach i kształtach (przy tym, można zastosować inny kolor od wewnątrz a inny od strony elewacji). Okna izolują od hałasów z zewnątrz (mikrorozszczelnienie okna) i zapewniają mniejsze zużycie energii, a więc niższe rachunki.

Okna drewniano-aluminowe ELITE92 ALU wyposażono w nakładkę aluminiową chroniącą je od zewnątrz przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi oraz pakiet 3-szybowy, który zapewnia dobre parametry termiczne.

Okna drewniano-aluminiowe ELITE92 ALU+ łączą właściwości izolacyjne drewna w niezwykle grubej ramie oraz odporność aluminium na czynniki zewnętrzne. Zastosowany na potrzeby tej linii energooszczędny pakiet 3-szybowy połączono z otwieraną ramą aluminiową z dodatkową, czwartą szybą.


Okno skandynawskie COMBI
Okna skandynawskie COMBI otwierają się na zewnątrz. W tak skonstruowanym oknie, przy silnych podmuchach skrzydło jest dociskane do ościeżnicy, co zwiększa szczelność konstrukcji. To również dobre rozwiązanie do niewielkich pomieszczeń, gdzie ważny jest każdy centymetr powierzchni.

Okno skandynawskie COMBI ALU
Okna skandynawskie COMBI ALU wyposażono dodatkowo w nakładki aluminiowe chroniące okno z zewnątrz przed działaniem warunków atmosferycznych.

Okna drewniane GOLD PLUS to nowoczesne rozwiązanie spełniające wymagania domów pasywnych - energooszczędnych i ekologicznych. Potrójna szyba gwarantuje doskonałe parametry termoizolacyjne.

Sokółka Okna i Drzwi oferuje także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne drewniane oraz produkowane z materiałów drewnopochodnych w okleinie naturalnej. Firma proponuje ościeżnice do drzwi, jak również akcesoria okienne, np. parapety, rolety i moskitiery.

zdjęcie 1Sokółka Okna i Drzwi S.A. - producent stolarki okiennej i drzwiowej jest firmą o kilkudziesięcioletniej tradycji (istnieje od początku lat 70.). W ostatnich latach firma oraz jej produkty, a przede wszystkim okna drewniane były laureatami licznych nagród m.in. Lider Exportu, Najpopularniejsza Marka, Gepard Biznesu, Przedsiębiorstwo Fair Play.
W 2006 roku spółka stała się częścią, wywodzącej się ze Szwecji, międzynarodowej grupy Inwido AB, jednoczącej w swoich strukturach czołowych producentów stolarki okiennej i drzwiowej.
Firma uzyskała przedłużenie certyfikatu FSC (Forest Stewardship Council - Rady Dobrej Gospodarki Leśnej) do stycznia 2012 roku, co potwierdza, że firma przywiązuje dużą wagę do kwestii ochrony środowiska naturalnego (w toku produkcji wykorzystywane jest drewno pochodzące tylko z lasów zatwierdzonych przez Radę Lasów). Firma stosuje nowoczesne technologie produkcji, racjonalnie gospodaruje zasobami i wykorzystuje przetworzone oraz certyfikowane materiały. Sokółka opracowuje również nowe linie produktów o bardzo dobrych parametrach izolacyjnych, a niedawno wprowadziła do oferty okno drewniane przeznaczone do domów pasywnych. Firma stara się przekonać użytkowników do stosowania energooszczędnych rozwiązań.

Okna drenopodobne Okna Sokółka Okna i Drzwi Sokółka Sokółka Okna i Drzwi Sokółka Okna i Drzwi okno okrągłe Okrągłe okna Okna w domu Nietypowy kształt okien Niebieskie okno drewniane Białe okno drewniane Okno drewniano-aluminiowe Żółte okno drewniane Okno drewniane Okno drewniano-aluminiowe Okno drewniane Okno drewniane Okno drewniano-aluminiowe Żółte okno drewniane Okna drewniane Okna drewniane Okna drewniane Okna drewniane Okna drewniane
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Adres Opis

Zabiele 137

19-124 Jaświły

podlaskie

Budujesz dom, prowadzisz zakład stolarski lub inną firmę, w której…

Adres Opis

Ciołkowskiego 157

15-545 Białystok

podlaskie

Potrzebujesz łóżka dla dzieci, ogromnego łoża małżeńskiego a…

EKSPRESS PCV SOKÓŁKA

Producenci / Importerzy

Adres

Grodzieńska 32

16-100 Sokółka

podlaskie

Zobacz zdjęcia według koloru

Zobacz także