Zapytanie ofertowe

Stone Connection Sp. z o.o.

Firmy handlowe / dystrybutorzy, Producenci / Importerzy

ul. Jana Kazimierza 46/54, 01-248 Jaroszów 129 b, mazowieckie

Stone Connection Sp. z o.o.
Oceń firmę
3,86 / 7 głosów
Dodany 22.04.2009, 20:00
Oferta Opis

zdjęcie 1

Rozwój budownictwa, nowe mody, rosnące oczekiwania kontrahentów, wreszcie własna radość z nowego znaleziska mobilizuje nas do prowadzenia wciąż nowych poszukiwań. Znalezienia złoża o niespotykanej kolorystyce, uruchomienie kopalni, przetworzenie materiału, praca ludzkich rąk by wydobyć piękno ukryte w kamieniu - to długi proces. Wieńczy go nasza satysfakcja, zachwyt klientów i chęć rozpoczęcia kolejnych poszukiwań.

zdjęcie 2Proces otrzymania produktu docelowego jako bloku kamiennego, czy wreszcie slabów (płyt) o różnych rozmiarach i grubościach ma swój początek w poszukiwaniach prowadzonych na całym świecie. Znalezienie złoża zaczyna się jak przygoda w poszukiwaniu skarbu. Wielogodzinne wędrówki po górskich okolicach, rozmowy z mieszkańcami egzotycznych miejsc, badania odkrywkowe, ocenianie możliwości pozyskania kopalin wgzdjęcie 3 rozmiarów - tzw. bloczności to najprzyjemniejsza, często ekscytująca część naszej pracy.

W chwili obecnej w 3 magazynach (Warszawa, Poznań, Jaroszów koło Strzegomia na Dolnym Śląsku) składujemy około 300 różnych gatunków granitów, marmurów, trawertynów oraz onyksów w pełnej gamie kolorystycznej i najwyższej jakości. Wszystkie towary są eksponowane w profesjonalnych magazynach, gdzie klienci indywidualni i hurtowi mogą dokonać selekcji materiału w optymalnych warunkach oświetleniowych. W ofercie posiadamy płyty polerowane w każdej grubości w różnorodnych wymiarach oraz płytki w następujących wymiarach 30,5 ; 40 ; 45,7; 60 cm. Oferujemy różne metody wykończenia powierzchni: płomieniowaną, waterjet czy antique. Dbając o potrzeby klientów realizujemy również indywidualne, nietypowe zamówienia.

Oto niektóre realizacje Stone Connection Polska.

Firma Stone Connection - o strukturze korporacji międzynarodowej - działa w Polsce od kwietnia 2004 roku. W ramach dystrybucji kamienia naturalnego, firma oferuje nowe, niedostępne dotychczas na polskim rynku budowlanym, materiały do wnętrz i konstrukcji zewnętrznych.
W odpowiedzi na wciąż rosnące zapotrzebowanie i zainteresowanie kamieniem rozszerza ofertę o materiały znane i najnowsze, które pochodzą z całego świata. Stone Connection Polska dla swoich klientów sprowadza surowce z RPA, Zimbabwe, Namibii, Brazylii, Wenezueli, Australii, Norwegii, Finlandii, Szwecji, Turcji, Indii, Chin i Polski.

zdjęcie 1

Oddziały naszej firmy pracują w Jaroszowie, Poznaniu, a w październiku 2005 roku otworzyliśmy nowy skład materiałów i salon wystawowy w Warszawie (na zdjęciu obok). Na jego terenie prezentujemy nowe sposoby wykorzystania i zastosowania kamienia naturalnego w budownictwie. Siedziba ta powstała z myślą stworzenia miejsca, otwartego na współpracę z klientem indywidualnym, architektami, przedstawicielami branży budowlanej. Na terenie siedziby stworzyliśmy miejsca do spotkań z inwestorami, producentami i projektantami.

Doskonała selekcja właściwego materiału w celu uzyskania harmonii stylu, funkcjonalności i możliwości wykończenia powierzchni - to podstawa naszych działań, a nasi pracownicy są cenionymi specjalistami w branży geologicznej i kamieniarskiej. Zapraszamy do współpracy z profesjonalnym personelem Stone Connection.

Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
PHU Altech Adam Wyszyński

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

ul. Białostocka 99

07-200 Wyszków

mazowieckie

Sprzedaż detaliczna i hurtowa urządzeń do systemów alarmowych,…

mierzymy.pl

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

Polna 180A

05-311 Dębe Wielkie

mazowieckie

Sklep z profesjonalnym sprzętem geodezyjnym i budowlanym…

Departament Rolet

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

Warszawska 291

05-082 Zielonki

mazowieckie

Salon osłon okiennych DepartamentRolet.pl z powodzeniem działa na…

Zobacz zdjęcia według koloru

Zobacz także