Terma Technologie Sp. z o.o.

Producenci / Importerzy, Firmy handlowe / dystrybutorzy, Architekci / Projektanci

ul. Czaple 100, 80-298 Gdańsk, pomorskie

Oceń firmę
3,44 / 16 głosów
Dodany 29.09.2009, 11:20
Opis Galeria
Terma Technologie Sp. z o.o. jest w 100% spółką z kapitałem krajowym. Na rynku obecna od 1991 roku. Firma od początku działalności ukierunkowana jest na produkcję instalacji grzewczych, w szczególności na artykuły takie jak: grzejniki łazienkowe, grzejniki dekoracyjne wykonywane w technologii rurkowej oraz grzałki elektryczne do grzejników. W naszej ofercie obecne są także akcesoria do grzejników – zawory, wieszaki, adaptery, czy głowice, co zapewnia kompleksowe rozwiązania dla naszych Klientów.

INSPIRACJE I CELE
Zmieniające się Państwa oczekiwania względem produktów grzewczych, inspirują nas w realizowaniu rzeczy innowacyjnych i pięknych. Jako myśl przewodnią w projektowaniu nowych i udoskonalaniu dotychczasowych produktów, stawiamy cele maksymalnego zwiększenia ich funkcjonalności, udoskonalenia ergonomii ich obsługi, a przede wszystkim proponujemy Państwu wzornictwo, które wyznacza nowe trendy na rynku.DESIGN
Współpracujemy ze znanymi i cenionymi projektantami w Polsce. Inicjujemy wydarzenia i konkursy wspierające i doskonalące wzorniczo naszą ofertę. Jesteśmy organizatorem Konkursu TERMA DESIGN. W dorobku mamy m.in. tak prestiżowe nagrody jak Wzór Roku 2007, Grzejnik Roku 2007, Wybór Roku 2009, nominację do finału konkursu Dobry Wzór 2009 (w gronie 54 finałowych produktów z 1200), Jakość Roku 2008, Złoty Instalator i wiele innych.

SYLWETKI PROJEKTANTÓW
Mirosław Rekowski - projektant form przemysłowych, artysta grafik. Ukończył z wyróżnieniem Państwowa Wyższą Szkołę Sztuk Plastycznych w Gdańsku, w Katedrze Wzornictwa Przemysłowego. W 2006 roku otworzył przewód doktorski na Wydziale Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Pracował m.in. na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, obecnie na Uniwersytecie Gdańskim i Politechnice Koszalińskiej. Zdobywca wielu prestiżowych nagród, w tym m.in. Dobry Wzór 2007 za wdrożoną do produkcji i sprzedaży serię grzałek SQUARE-Line. Wielokrotnie otrzymywał wyróżnienia i nagrody w konkursach VIDICAL oraz IDEA. Projektował m.in. dla Terma Technologie, Sony BMG Poland, Investa. Współtworzył grupę projektantów wzornictwa "START". Od 1999 roku prowadzi autorskie studio, tworząc projekty z zakresu wzornictwa przemysłowego i komunikacji wizualnej.

Przemysław Jan Majchrzak - projektant form przemysłowych. W 2009 roku otworzył przewód doktorski na Wydziale Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W trakcie studiów jego projekty pokazywano na wielu wystawach m.in. w warszawskiej Zachęcie, gdzie w 2003 roku zaprezentowany został projekt zabawki edukacyjnej dla dzieci. W 2004 roku odbył studia w Finlandii oraz praktyki zawodowe w biurze projektowym Ergo Design. W 2006 roku wygrał w ogólnoeuropejskim konkursie oświetleniowym Student Lighting Design Awards (kategoria – Energy Efficient). W tym samym roku podczas XIV Targów Budownictwa i Wystroju Wnętrz został laureatem Pommern Design 2006. Współpracował m.in. z firmą Philips Lighting Poland. W 2008 roku zwyciężył w konkursie firmy Terma Technologie na projekt grzejnika dekoracyjnego pokazywanego później m.in. na wystawie i w katalogu "Sztuka projektowania 2008".

Bartłomiej Drabik - Krakowianin. Student piątego roku wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej. Jego zamiłowaniem jest nie tylko architektura, ale także formy przemysłowe i szeroko pojęty design. Laureat licznych konkursów designerskich i architektonicznych m.in. Terma Design, Spa Art, Wnętrze Światłocień. Jego pierwszym wdrożonym do produkcji projektem jest grzejnik dekoracyjny Ribbon, który spotkał się z dużym uznaniem. Dowodem tego jest zakwalifikowanie grzejnika do finału konkursu Dobry Wzór 2009 i przyznana nagroda Wybór Roku 2009 w kategorii grzejniki.EKOLOGIA
Terma Technologie stawia duży nacisk na dbanie o pozytywny wpływ na środowisko. O pozytywny wpływ zabiegamy zarówno wewnętrznie m.in. poprzez zmniejszanie ilości wprowadzanych ścieków czy spalin, jak i poprzez współpracę z dostawcami materiałów do produkcji. Realizacja zakupów materiałów uwzględnia wpływ na środowisko jak i zdrowie człowieka. W projektowaniu nowych produktów stosujemy innowacyjne funkcje, które zachęcają do oszczędności energii, promując właściwe, w kontekście ochrony środowiska, postawy.

JAKOŚĆ
Terma Technologie znana jest z najlepszej jakości produktów na rynku. Opracowaliśmy system wielostopniowej kontroli jakości, który do minimum ograniczył zwroty reklamacyjne oraz utwierdza naszych klientów, że produkty Terma Technologie należą do najtrwalszych na rynku. W trakcie wyboru materiału, korzystamy z najlepszej jakości surowców. Każdy etap produkcji poprzedzony i zakończony jest kontrolą jednostkową. Posiadamy akredytacje tak szanowanych jednostek certyfikacyjnych jak SEMKO oraz wiele nagród jakościowych i wzorniczych. Dajemy jedną z najdłuższych na rynku, 8-letnią gwarancję na grzejniki i 2 lata na grzałki.
Quadrus i Quadrus Pro w wersjach Bold Bone_1 Triga_05 Triga_04 czerowny grzejnik grzejnik pionowy grzejnik pomarańczowy grzejnik drabinkowy grzejnik ścienny grzejnik dekoracyjny grzejnik nowoczesny stylowy grzejnik Grzejnik pokojowy grzejnik do pokoju stylowe grzejniki rodzaje grzejników designerski grzejnik kolor grzejnika grzejnik do łazienki grzejnik na ścianę stylowy grzejnik pomysł na grzejnik podłączenie grzejnika grzejnik grzejnik biały grzejnik do salonu grzejnik do salonu łazienkowego stylowy grzejnik grzejnik do wnętrza grzejnik do mieszkania grzejnik do domu grzejnik poziomy grzejnik pionowy instalacje grzejnikowe grzejnik Bone kobieta z kwiatami grzejnik ANGUS różowy grzejnik stylowy grzejnik grzejnik do pokoju grzałka mały grzejnik grzejnik do małych wnętrz
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Adres Opis

Sienkiewicza

83-032 Pszczółki

pomorskie

Zajmujemy się kompleksową obróbką kamieni naturalnych takich jak…

Cedat Sp. z o.o.
Cedat Sp. z o.o.

Producenci / Importerzy

Adres Opis

ul. Budowlanych 19

80-298 Gdańsk

pomorskie

Firma Cedat Sp. z o.o. została założona w lutym 1991 roku. W małej,...

Prima Gran Sp. z o.o.

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Żuławki 15C

82-103 Stegna

pomorskie

Prima Gran to producent zlewozmywaków granitowych wysokiej jakości.…

Zobacz zdjęcia według koloru

Zobacz także